Flag Lists (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
