Flag Lists (8.x-1.0-beta6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
