Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Action
de: Aktion

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Score
de: Punktzahl

en: Desc
de: Absteigend

en: Flag
de: Kennzeichnung

en: Flags
de: Kennzeichnungen

en: Flag link
de: Kennzeichnungs-Link

en: Icon file
de: Icon-Datei

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Trier par
de: Zuordnen

en: Réinitialiser
de: Zurücksetzen

en: Third party settings
de: Einstellungen von Drittanbietern

en: Nothing found.
de: Nichts gefunden
