Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Flag
eu: Bandera

en: Flags
eu: Banderak

en: Asc
eu: Goraka
