Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: All
fr: Tout

en: Flag
fr: Marquer

en: Flag link
fr: Lien du flag

en: Master
fr: Principal

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties
