Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Score
hr: Rezultat

en: Desc
hr: Silazno

en: Asc
hr: Uzlazno
