Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Score
hu: Eredmény

en: Desc
hu: Csökk

en: Flag
hu: Jelölő

en: Flags
hu: Jelölők

en: Flag link
hu: Jelölő hivatkozás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai
