Flag Rating (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Score
pl: Wynik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Flag
pl: Flaga

en: Flags
pl: Flagi

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce
