Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Score
ar: الدرجة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
