Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Action
ca: Acció

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Score
ca: Puntuació

en: Flag
ca: Bandera

en: Flags
ca: Marcadors

en: Master
ca: Mestre

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers
