Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Action
da: Handling

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Score
da: Karakter

en: Desc
da: Faldende

en: Flags
da: Flag

en: Flag link
da: Flag-link

en: Asc
da: Stigende

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger
