Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Desc
el: Φθί

en: Asc
el: Αύξ

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων
