Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Action
gl: Acción

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Score
gl: Puntuación

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
