Flag Rating (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Score
hi: स्कोर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Third party settings
hi: तीसरी पार्टी सेटिंग
