Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Score
et: Tulemus

en: Desc
et: Kahanev

en: Flag
et: Lipp

en: Flags
et: Lipud

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded
