Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Action
he: פעולה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Score
he: ניקוד

en: Desc
he: יורד

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי
