Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Action
oc: Accion

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Score
oc: Marca

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Master
oc: Maître
