Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Action
pt: Ação

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Score
pt: Pontuação

en: Desc
pt: Decrescente

en: Flag
pt: Alerta

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Appliquer
pt: Aplicar

en: Trier par
pt: ordenar por

en: Réinitialiser
pt: Reiniciar

en: Third party settings
pt: Configurações de terceiros
