Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Score
ro: Scor

en: Desc
ro: Descendent

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Third party settings
ro: Configurări externe
