Flag Rating (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Score
sv: Poäng

en: Desc
sv: Fallande

en: Flag
sv: Flagga

en: Flags
sv: Flaggor

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar
