Flags (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Bosnia and Herzegovina
bs: Bosna i Hercegovina

en: Languages
bs: Jezici

en: Output format
bs: Izlazni format
