Flags (2.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Tonga
pa: ਟੋਂਗਾ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Fiji
pa: ਫਿ਼ਜੀ
