Flags (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Egypt
ug: مىسىر

en: Israel
ug: ئىسرائىلىيە

en: Iran
ug: ئىران

en: Tonga
ug: تونگا

en: Cuba
ug: كۇبا

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Libya
ug: لىبىيە

en: Turkey
ug: تۈركىيە

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: Languages
ug: تىل

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Esperanto
ug: دۇنيا تىلى
