Flags (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Tonga
ur: ٹونگا

en: Nauru
ur: نارو

en: Arabic
ur: عربی

en: Languages
ur: زبانیں

en: Fiji
ur: فیجی

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Esperanto
ur: ایسپیرٹو

en: Tamil
ur: تامل
