Flags (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Country
eo: Lando

en: Save
eo: Konservu

en: Tonga
eo: Tongo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Afghanistan
eo: Afganistano

en: Albania
eo: Albanio

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Antarctica
eo: Antarkto

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Nauru
eo: Naura

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Peru
eo: Peruo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Arabic
eo: Araba

en: Countries
eo: Landoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Fiji
eo: Fiĝia

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Tamil
eo: Tamila

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
