Flags (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Arabic
kk: Араб

en: Languages
kk: Тілдер

en: Fiji
kk: Фиджи

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Esperanto
kk: Эсперанто

en: Tamil
kk: Тамиль
