Flags (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Country
mn: Улс

en: Save
mn: Хадгалах

en: Israel
mn: Израйл

en: Iran
mn: Иран

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: Arabic
mn: Араб

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Fiji
mn: Фижи

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Esperanto
mn: Эсперанто

en: Tamil
mn: Тамил
