Flags (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Country
mr: देश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Namibia
mr: नामिबिया

en: Israel
mr: इस्राईल

en: Iran
mr: ईराण

en: New Zealand
mr: न्यूज़ीलॅंड

en: Tonga
mr: टोंगा

en: Cuba
mr: क्यूबा

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Japan
mr: जपान

en: Turkey
mr: टर्की

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: Languages
mr: भाषा

en: Fiji
mr: फिजी

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Tamil
mr: तमिळ
