Flags (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Arabic
sq: Arabe

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Fiji
sq: Fixhi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
