Flags (8.x-1.0-beta2) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: Germany
fy: Dútslân

en: Belgium
fy: Belgje

en: Netherlands
fy: Nederlân

en: Languages
fy: Talen

en: Info
fy: Ynfo

en: Friesland
fy: Fryslân

en: Language code
fy: Taalkoade
