Flags (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Save
nn: Lagre

en: Arabic
nn: Arabisk

en: Languages
nn: Språk

en: Info
nn: Informasjon

en: Language code
nn: Språkkode

en: Tamil
nn: Tamilsk
