Flags (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: Iran
my: အီရန်

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Cuba
my: ကျူးဘား

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
