Flags (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Tonga
ne: टोंगा

en: Arabic
ne: अरबिक

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Info
ne: जानकारी

en: Fiji
ne: फिजी

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Esperanto
ne: एस्पेरान्तो

en: Tamil
ne: तमिल
