Flags (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Save
th: บันทึก

en: American Samoa
th: อเมริกันซามัว

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Guam
th: กวม

en: Marshall Islands
th: หมู่เกาะมาร์แชลล์

en: Northern Mariana Islands
th: หมู่เกาะนอร์เทิร์นมาเรียนา

en: Palau
th: ปาเลา

en: Pitcairn Islands
th: หมู่เกาะพิตแคร์น

en: Puerto Rico
th: เปอร์โตริโก

en: Thailand
th: ไทย

en: Countries
th: ประเทศ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Federated States of Micronesia
th: สหพันธรัฐไมโครนีเซีย

en: Esperanto
th: การดำเนินการ
