Flags (8.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Country
af: Land

en: Save
af: Stoor

en: Nauru
af: Nauruaans

en: Arabic
af: Arabies

en: Languages
af: Tale

en: Fiji
af: Fijiaans

en: Language code
af: Taalkode

en: Tamil
af: Tamilaans
