Flags (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Country
bg: Страна

en: Save
bg: Запази

en: Tonga
bg: Тонга

en: Flag
bg: Информирай

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Albania
bg: Албания

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Antarctica
bg: Антарктика

en: Armenia
bg: Армения

en: Nauru
bg: Науру

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски емирства

en: Arabic
bg: Арабски

en: Languages
bg: Езици

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Language code
bg: Код на език

en: Esperanto
bg: Есперанто

en: Tamil
bg: Тамилски
