Flags (8.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Tonga
dz: ཊོང་ག

en: Nauru
dz: ནའུ་རུ།

en: Arabic
dz: ཨ་ར་བིཀ།

en: Fiji
dz: ཕི་ཇི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Esperanto
dz: ཨིསི་པི་རཱན་ཏོ།

en: Tamil
dz: ཏ་མིལ།
