Flashpoint Education (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Code
nn: Kode

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Create @type
nn: Opprett @type
