Flashpoint Education (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (67 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Topic
az: Mövzu

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Search fields
az: Axtarış sahələri

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Last comment author
az: Son şərh müəllifi

en: Comment count
az: Şərh sayı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş
