Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Manage
ka: მართვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Post
ka: პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
