Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha14) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
