Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha18) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
