Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha19) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Code
ne: कोड

en: Topic
ne: विषय

en: Revision
ne: संशोधन
