Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha20) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Code
am: ኮድ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር
