Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha22) - en to cs translation catalogue (70 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Manage
cs: Správa

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Post
cs: Příspěvek

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Topic
cs: Téma

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Apply
cs: Použít

en: Join group
cs: Připojit se ke skupině

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Admin
cs: Administrátor

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
