Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha24) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
