Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha24) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Post
lt: Įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Code
lt: Kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Topic
lt: Tema

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Admin
lt: Adminas

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Manage Content
lt: Tvarkyti Turinį

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: @date by @username
lt: @username - @date
