Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha25) - en to tr translation catalogue (89 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: none
tr: hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Section
tr: Bölüm

en: Manage
tr: Yönetim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Post
tr: Gönderi

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Comment
tr: Yorum

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Code
tr: Kod

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Topic
tr: Konu

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Search fields
tr: Alanlarda Ara

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: User Profile
tr: Kullanıcı Profili

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Apply
tr: Uygula

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Discussion
tr: Tartışma

en: Admin
tr: Yönetim

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Courses
tr: Kurslar

en: Course
tr: Kurs

en: Last comment author
tr: Son yorum yazarı

en: Comment count
tr: Yorum sayısı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Manage Content
tr: İçeriği Yönet

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: Group content
tr: Grup içeriği

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
tr: Otomatik tamamlama pencere bileşeni kullanılırken aranacak alanları seçin.

en: Text value
tr: Metin değeri

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
tr: Sonuçları, etiketlerin ve görüntüsü oluşturulan satırları PHP dizisi olarak döndürür.

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
