Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha28) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
