Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha28) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Post
sk: Príspevok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Topic
sk: Téma

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Apply
sk: Použiť

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Admin
sk: Administrátor

en: Last comment author
sk: Autor posledného komentára

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.

en: Text value
sk: Text

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
sk: Vráti výsledky ako PHP pole štítkov a zobrazených riadkov.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
